| ელ.ფოსტა: | info@geofalcons.org |
თეონა კაციტაძე - პარტნიორი ირინა ღოთვაძე - წევრი ნუციკო ქირია - პარტნიორი თეონა კაციტაძე - გენერალური მდივანი სოფიო მიმინოშვილი - წევრი ნუციკო ქირია - აღმასრულებელი მდივანი ალექსანდრე ისკანდაროვი - წევრი ანა სვანიძე - წევრი ნუციკო ქირია - წევრი თეონა კაციტაძე - წევრი | დოკუმენტაცია სექტემბერი 30, 2014 |
ეთერი ვაშაყმაძე - გამგეობის წევრი/თავმჯდომარე (ყოფილი) გიორგი მელიქაძე - გამგეობის წევრი (ყოფილი) ანა კომახიძე - გამგეობის წევრი (ყოფილი) შოთა თხელიძე - გამგეობის წევრი (ყოფილი) ანა ფირცხალავა - გამგეობის წევრი (ყოფილი) ოთარ შარვაძე - გამგეობის წევრი (ყოფილი) თეონა კაციტაძე - გამგეობის წევრი ნონა ზაზიკაშვილი - გამგეობის წევრი (ყოფილი) ანა ფირცხალავა - პარტნიორი (ყოფილი) იოსებ ბერიტაშვილი - პარტნიორი (ყოფილი) გიორგი მელიქაძე - პარტნიორი (ყოფილი) ანა კომახიძე - პარტნიორი (ყოფილი) შოთა თხელიძე - პარტნიორი (ყოფილი) ოთარ შარვაძე - პარტნიორი (ყოფილი) თეონა კაციტაძე - პარტნიორი ნონა ზაზიკაშვილი - პარტნიორი (ყოფილი) ეთერი ვაშაყმაძე - პარტნიორი (ყოფილი) იოსებ ბერიტაშვილი - გამგეობის წევრი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია იანვარი 27, 2011 |